Opinie klientów

KL_plener_066.jpg

 

Współpraca z Dorotą i Piotrkiem była czystą przyjemnością, która zaowocowała cudownymi zdjęciami 🙂
Idealne zdjęcie = ujęcie w odpowiedniej chwili. Wychodzi Wam to rewelacyjnie!
Uchwyciliście najpiękniejsze momenty w niezwykły sposób.

Dzień ślubu to najważniejszy dzień w Naszym życiu i dzięki Wam mamy pamiątkę, którą będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy latami.

Dziękujemy Wam za kawał dobrej roboty 🙂

Klaudia i Łukasz

 

GM_plener_023.jpg

 

Bardzo cieszymy się, że Dorota i Piotr pomogli nam uwiecznić wspaniałe chwile podczas ślubu i wesela. Są to profesjonaliści wiedzący jak uchwycić najlepsze momenty. Podczas sesji plenerowej wykazali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością. Współpraca z nimi była prawdziwą przyjemnością.

Serdecznie polecamy,

Gosia i Marcin

 

UM_plener_01.jpg

 

Współpraca z Dorotą oraz Piotrem była dla nas czystą przyjemnością owocem, której są niebanalne i oryginalne fotografie pełne niestandardowych i urokliwych kadrów.
Zdjęcia plenerowe, a także reportażowe w pełni oddały uczucia, które wtedy przeżywaliśmy. Udało im się w piękny sposób uwiecznić każdą chwilę tego szczególnego dnia.

Ula i Marcin

 

MT_plener_085.jpg

 

Polecamy zdecydowanie. Przesympatyczne małżeństwo Dorota i Jej mąż Piotr, znają się na fotografii i potrafią uchwycić te wyjątkowe chwile, które dla młodej pary są największą pamiątką z tego najpiękniejszego dnia. Zdjęcia są niebanalne, jedyne w swoim rodzaju, oryginalna obróbka. Pełen profesjonalizm.

Polecamy! 🙂

Monika i Tomek

 

BW_slub_073.jpg

 

Gorąco polecamy usługi fotograficzne świadczone przez firmę Diaro. Bardzo profesjonalnie wykonane zdjęcia podczas ceremonii ślubu, przyjęcia, a także sesji plenerowej. Świetny kontakt z fotografami, rewelacyjne zdjęcia oraz album stanowią dla nas cudowną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Beata i Wojtek