Opinie klientów

JM_plener_80_prev.JPG

 

Joanna i Mateusz

 
 
 

NG_matrimonio_242_prev.JPG

 

Natalia i Gianluca

 
 
 

S21_JD_Plener_0030m.JPG

 

Justyna i Darek

 
 
 

Rodzinnie_2013_G_09.jpg

 

Już kilka razy korzystaliśmy z usług Doroty i Piotra i zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni. To prawdziwi profesjonaliści, a przede wszystkim artyści! Potrafią zrobić piękne, nastrojowe zdjęcia ( mieliśmy sesję komunijną i rodzinną). Dorota rysowała dla nas także kilka razy portrety, które zachwyciły i sprawiły radość obdarowanym. Dorota zawsze wysłuchuje sugestii i oczekiwań klienta i potrafi go w pełni zadowolić! Polecamy w 200%!!!

Marta i Jacek

 
 
 

AP_slub_244_prev.JPG

 

Alicja i Paweł

 
 
 

KL_plener_066.jpg

 

Współpraca z Dorotą i Piotrkiem była czystą przyjemnością, która zaowocowała cudownymi zdjęciami 🙂
Idealne zdjęcie = ujęcie w odpowiedniej chwili. Wychodzi Wam to rewelacyjnie!
Uchwyciliście najpiękniejsze momenty w niezwykły sposób.

Dzień ślubu to najważniejszy dzień w Naszym życiu i dzięki Wam mamy pamiątkę, którą będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy latami.

Dziękujemy Wam za kawał dobrej roboty 🙂

Klaudia i Łukasz

 
 
 

GM_plener_023.jpg

 

Bardzo cieszymy się, że Dorota i Piotr pomogli nam uwiecznić wspaniałe chwile podczas ślubu i wesela. Są to profesjonaliści wiedzący jak uchwycić najlepsze momenty. Podczas sesji plenerowej wykazali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością. Współpraca z nimi była prawdziwą przyjemnością.

Serdecznie polecamy,

Gosia i Marcin

 
 
 

UM_plener_01.jpg

 

Współpraca z Dorotą oraz Piotrem była dla nas czystą przyjemnością owocem, której są niebanalne i oryginalne fotografie pełne niestandardowych i urokliwych kadrów.
Zdjęcia plenerowe, a także reportażowe w pełni oddały uczucia, które wtedy przeżywaliśmy. Udało im się w piękny sposób uwiecznić każdą chwilę tego szczególnego dnia.

Ula i Marcin

 
 
 

MT_plener_085.jpg

 

Monika i Tomek

 
 
 

BW_slub_073.jpg

 

Gorąco polecamy usługi fotograficzne świadczone przez firmę Diaro. Bardzo profesjonalnie wykonane zdjęcia podczas ceremonii ślubu, przyjęcia, a także sesji plenerowej. Świetny kontakt z fotografami, rewelacyjne zdjęcia oraz album stanowią dla nas cudowną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Beata i Wojtek